انگلستان، مهم ترین بخش تشکیل دهنده ی پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی است که مساحت انگلستان بیش از ۱۳۰ هزار کیلومتر مربع است که جمعیتی بالغ بر ۵۴ میلیون نفر دارد.اولین انسان های ساکن شده در انگلستان شکارچیان پارینه سنگی بودند ، رومیان هم ۵۴ سال قبل از میلاد وارد انگستان شدند و امکانات زیادی در زمینه آموزشی ،فرهنگی و تفریحی فراهم کردند اما با آغاز قرون وسطی جنگ و درگیری بین اقوام مختلف بالا گرفت و منجر به پایان کار رومیان و خروجشان از انگلستان شد.

انقلاب صنعتی در انگلستان در قرن ۱۸ میلادی با تولید انبوده افزایش راندمان نیروی انسانی شکل گرفت و تاثیر شایانی در پیشرفت انگلستان داشت.همه پرسی در ۲۳ ژوئن ۲۰۱۶ (برگزیت)هم از اتفاقات مهم تاریخ انگلستان در سال های اخیر بوده است ، چرا که در نتیجه آن با ۵۲ % رای مثبت مردم ، انگلستان از اتحادیه اروپا جدا گشت ، اما این امر برای انگلستان اتفاقات خوشی به همراه نداشت و باعث سقوط ارزش پوند نسبت به دلار و یورو  و افزایش نرخ تورم در انگلستان شد.انگلستان در صنعت از پیش گامان جهان شناسایی می شود. البته انگلستان در عرصه ی محصولات شیمیایی و منسوجات هم دستی قدرتمند دارد.

درخواست مشاوره رایگان

مراحل ثبت شرکت در انگلستان

۱. انتخاب نام شرکت
۲. انتخاب نوع شرکت
۳. میزان سرمایه شرکت
۴. تعیین هیئت مدیره
۵. ارائه آدرس محل کار

شرایط ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلستان به اقامت و سکونت در آن کشور نیازی ندارد و فقط با یک نفر اعضا هم می توان در انگلستان شرکت ثبت نمود بصورتیکه آن شخص هم مدیر و هم سهامدار شرکت باشد. همچنین تمامی مراحل را می توان بدون نیاز به حضور شخص در انگلستان انجام داد ، برای این کار می توانید با کارشناسان مجرب ثبت داک تماس حاصل نمایید.

اکثر کسب و کارها با استفاده از نام تجاری شرکت ثبت شده خود در انگلستان برای توسعه و فروش محصولات و یا ارائه خدماتشان در ایران و سطح جهانی ثبت شرکت در انگلستان را انجام می دهند در واقع با این کار به راحتی می توان محصولات و خدماشان را تحت لیسانس شرکت ثبت شده به فروش برسانند.

انواع شرکت های قابل ثبت در انگلستان

ثبت شرکت مسئولیت محدود در انگلستان از محبوب ترین و متداولترین انواع شرکت در انگلستان می باشد که فقط با یک نفر اعضا و حداقل سرمایه هم ثبت شرکت در انگلستان امکان پذیر است.برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران با کارشناسان ثبتداک در تماس باشید.(متناسب برای شرکت های حقوقی و حسابداری)

ثبت شرکت با مسئولیت محدود آماده به کار مانند ثبت شرکت های سهامی خاص با مسئولیت محدود هستند با این تفاوت که در تعین نام محدودیت وجود دارد و از دیگر شرکت ها هزینه بیشتری دارد اما به محض ثبت شرکت می توان شماره ثبت را دریافت کرد. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت مسئولیت محدود اماده به کار با کارشناسان ثبتداک در تماس باشید.

ثبت شرکت مسئولیت محدود با گارانتی متعلق به اعضاء آن نیست و متعلق به سازمان های غیر انتفاعی است و اعضا شرکت نمی توانن اموال شرکت را انتقال دهند.(متناسب با باشگاه های کلاب ها و نهادهائی که پذیرش عضویت دارند)

ثبت شرکت های سهامی خاص با مسئولیت محدود برای اکثر کسب و کارها مناسب بوده و تنها با داشتن یک نفر مدیر و سهام دار می توان شرکت را ثبت نمود. در ثبت شرکت سهامی خاص محدودیت های کمتری در تعیین نام اعمال می شود.

ثبت شرکت های سهامی عام برای تمام کسب و کار ها مورد قبول است اما همانگونه که از نامش مشخص است بایستی سهام این شرکت با عوام به اشتراک گذاشته شود.برای ثبت شرکت سهامی عام در انگلستان به دو نفر مدیر و یک نفر سهامدار نیاز می باشد.